لوله های پلیمری بیست بسپار اسپادانا

33 درصد تخفیف

مشخصات فنی

لوله های پلیمری تک لایه بیست بسپار از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه موجود ، تولید گردیده و در آنها از مستربچی که پایه پلیمری آن گرید مصرفی ، برای لوله ها می باشد ، استفاده می گردد و همچنین لوله ها با حداکثر ضخامت جدول استاندارد تولید می شوند که این سه مورد باعث افزایش استقامت لوله های بیست بسپار نسبت به لوله های تولید شده توسط سایر شرکت ها می شوند

اتصالات پلیمری بیست بسپار اسپادانا

تعدادی از اتصالات پلیمری ، شامل مهره های برنجی می باشند ، که این مهره ها نیز نقش مهمی در کیفیت اتصالات یکسر فلز و یکسر مغزی ایفا می کنند.

شرکت بیست بسپار حساسیت بسیار زیادی در طراحی دقیق این قطعات برنجی انجام داده، طراحی منحصر به فرد و استفاده ازشمش مرغوب با آلیاژ مطلوب از یک طرف و انجام پروسه آبکاری به وسیله فلزی مقاوم ، راق و نسبتاً کمیاب نیکل ( که باعث می شود مهره های برنجی در مقابل خوردگی و سایش مقاوم تر و سختی آنها بیشتر شود و همچنین خواص ضداصطکاکی پیدا کرده ) از سوی دیگر ، نه تنها تمام مشکلات این نوع از اتصالات که در تولید بقیه شرکت ها موجود دارد کاملا برطرف کرده بلکه اتصالات یکسر فلز تولید شده این شرکت ، کیفیتی فراتر از حد تصور را دارد.

لوله های پنج لایه بیست بسپار اسپادانا و مشخصات فنی

لوله ی پنج لایه از دولایه پلیمر،  دولایه چسب و یک لایه آلومینیوم تشکیل شده است به نحوی که لایه داخلی و خارجی پلیمر بوده که این لایه ها با لایه میانی که آلومینیوم می باشد تلفیق می گردد.

1- لایه های پلیمری : پلیمر مصرفی در لوله های پنج لایه بیست بسپار ، نوع خاصی از پلیمر است  که از معتبرترین پتروشیمی های جهان خریداری می شود و از قابلیت بسیار بالایی در حفظ بهداشت آب آشامیدنی برخوردار است .

2- لایه های چسب : چسب مصرفی در لوله ها نیز از بهترین نمونه چسب موجود در این صنعت می باشد که نقش اساسی در ایجاد یکپارچگی و مقاومت هر چه بیشتر لوله ها ، ایفا می کند.

نکته حائز اهمیت در پلیمر و چسب مصرفی لوله های تولید شده در بیست بسپار این است که این مواد اولیه از کشور کره جنوبی تهیه می شود که از بهترین مواد اولیه در این صنعت است.

3- لایه ی آلومینیوم : آلومینیومی که در تولید لوله ها استفاده می شود نه تنها دارای حداکثر ضخامت موجود در جدول استاندارد می باشد بلکه به منظور از بین بردن هرگونه چربی از روی آنها با مواد خاصی شسته می شوند ، این شستشو سبب ایجاد جوشی بسیار پایدارتر و در نتیجه لوله ای بسیار با کیفیت نر نسبت به تولیدات سایر شرکت ها می گردد.

برای استفاده از مواد اولیه در هر کدام از لایه ها متخصصان و مهندسین مجرب بیست بسپار تحقیقات و آزمایشات بسیاری انجام داده اند تا بتوانیمدر بخش پنج لایه ها  نیز تولیدی بسیار با کیفیت تر و مرغوب تری نسبت به تولیدات سایر شرکت ها داشته باشیم.

اتصالات پنج لایه بیست بسپار اسپادانا

در ادامه روند رو به رشد خود اقدام به تولید انواع اتصالات پنج لایه نموده ایم که برای این تولیدات از شمش برنج با میزان مس 58% که کاملاقابلیت فرم پذیری جهت تولید را دارد استفاده می گردد.

این پارامتر به همراه استفاده از ماشین آلات تراش کاملا به روز شده سبب گردیده که اتصالاتی با طراحی زیبا و کیفیت بسیار عالی تولید کرده و به بازار عرضه نموده ایم .این اتصالات در 2 نوع تولید و به بازار عرضه می گردد.

  • اتصالات پرسی :

در این مدل ،حلقه استیل موجود  بر روی اتصال با استفاده از یک فک پرس هم سایز بر روی لوله پرس می گردد.

  • اتصالات کوپلی :

در این مدل تنها با بستن مهره موجود  بر روی اتصال ، حلقه برنجی داخل آن بر روی لوله محکم می گردد.

از ویژگی خلاقانه ای که اتصالات 5 لایه این شرکت دارا می باشد ، استفاده از حلقه های  پلاستیکی با رنگ بندی متفاوت است . به نحوی که هر سایز از اتصالات دارای یک حلقه پلاستیکی با رنگ مشخص و ثابت برای انواع اتصالات در همان سایز می باشد .

مزایای رنگ بندی اختصاصی در سایز اتصالات پنج لایه بیست بسپار اسپادانا

  • زیبایی ظاهری اتصالات
  • سرعت در تشخیص سایز اتصالات تبدیلی
  • افزایش سرعت در نصب
  • کاهش میزان خطلا در نصب
  • کاهش خرابی اتصالات در اثر نصب اشتباه

تمامی اتصالات پرسی سایز 16 دارای حلقه های قرمز رنگ می باشند

تمامی اتصالات پرسی سایز 20 دارای حلقه های نارنجی رنگ می باشند

تمامی اتصالات پرسی سایز 25 دارای حلقه های سبز رنگ می باشند

تمامی اتصالات پرسی سایز 32 دارای حلقه های قهوه ای رنگ می باشند

لوله های پنج لایه جوشی بیست بسپار اسپادانا

لوله های بیست بسپار اسپادانا تلفیقی از 2 لایه پلیمر ، 2 لایه چسب و یک لایه آلومینیوم می باشد با این تفاوت که بر خلاف لوله های پنج لایه حلقه ای در لایه خارجی لوله های پنج لایه جوشی از پلی پروپیلن استفاده میگردد که این نوع پلیمر همان پلیمر لوله های تک لایه می باشد .

تفاوت اصلی این لوله ها با لوله های پنج لایه حلقه ای

این لوله ها را می توان با اتصالات تک لایه به یکدیگر متصل نمود و بدیهی است که برای اتصال این لوله و اتصالات به یکدیگر از همان روش جوش که در لوله های تک لایه عنوان گردید استفاده می گردد.

کاربرد این لوله ها

فقط در سیستم انتقال اب آشامیدنی درون ساختمان ها است و از لحاظ حفظ کامل بهداشت آب آشامیدنی به لوله های پنج لایه حلقه ای ( به علت این که لایه داخلی این لوله ها شبیه یکدیگر می باشد ) و از لحاظ ارزان بودن (به علت استفاده از اتصالات تک لایه ) به مانند لوله و اتصالات تک لایه می باشد .

این سبک از لوله ها خلاقیتی است از طرف این شرکت برای آن دسته از مصرف کنندگانی که از یک طرف علاقه ای به استفاده از لوله های تک لایه ندارند و از طرف دیگر علاقه به پرداخت هزینه های بالای اتصالات پنج لایه نیز ندارند .

لازم به ذکر است که این لوله ها فقط جهت انتقال آب آشامیدنی بوده و قابل استفاده در سیستم گرمایش از کف نمی باشد این لوله ها  قابلیت تحمل فشار بسیار بالاتری نسبت به سایر لوله ها دارند .

نمایش 1–28 از 49 نتیجه

نمایش سایدبار
مكان گيرنده
بستن

آداپتور فلنج

مكان گيرنده
بستن

بالا تنه شیرفلکه

مكان گيرنده
بستن

بست زوج سفید

مكان گيرنده
بستن

بست لوله – پلی پروپیلن

مكان گيرنده
بستن

بوشن – لوله سفید تک لایه

مكان گيرنده
بستن

بوشن تبدیل

مكان گيرنده
بستن

بوشن یکسر فلزی

مكان گيرنده
بستن

پایین تنه شیرفلکه سفید

مكان گيرنده
بستن

پل بست دار

مكان گيرنده
بستن

چهارراه

مكان گيرنده
بستن

درپوش

مكان گيرنده
بستن

درپوش رزوه دار

مكان گيرنده
بستن

درپوش رزوه دار پایه بلند قرمز

درپوش رزوه دار پایه کوتاه - ابرسانی تک لایه و 5 لایه
بستن

درپوش رزوه دار پایه کوتاه

درپوش رزوه دار پایه کوتاه اورینگ دار - ابرسانی 5 لایه و تک لایه - پایپ تهران
بستن

درپوش رزوه کوتاه اورینگ دار

مكان گيرنده
بستن

زانو 45 درجه

مكان گيرنده
بستن

زانو 90 درجه

مكان گيرنده
بستن

زانو 90 درجه تبدیل

مكان گيرنده
بستن

زانو 90 درجه چپقی

مكان گيرنده
بستن

زانو بوشن فلزی دیواری

مكان گيرنده
بستن

زانو بوشن فلزی زوج

مكان گيرنده
بستن

زانو مغزی فلزی دیواری